5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı İstanbul Fuarcılık tarafından 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul CNR EXPO’da gerçekleşmiştir. CNR 2. İstanbul Emlak Zirvesi de fuar kapsamında düzenlenmiş ve başta Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ceylan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik, CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel ve TDUB Başkanı Şinasi Bayraktar olmak üzere sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşmiştir.

Fuar’a Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi’ni ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalı’nı temsilen Mühendis Mehmet Oğuz Öndağ ve Uzman Emir Sunguroğlu katılım sağlamıştır. Fuar’da Uygulamalı Bilimler Fakültesi lisans ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalı lisansüstü programlarının tanıtımı için hazırlanan standa katılımcılar yoğun ilgi göstermiştir.

Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalı öğrencileri ve mezunları da standımızı ziyaret ettiler.